İstenmeyen gebeliklerde düşük hapı

Planlı bir gebelik anne adayını ne kadar mutlu ederse zamansız gelecek olan bir misafir de bazı insanlar için çok güç olabilir. İstenmeyen gebeliklerin en göze çarpan nedenleri kadının kariyer düşüncesi, maddiyat ya da evlilik dışı birliktelik olmakla birlikte bunlardan hiçbirinin olmaması ve anne adayının kendini hazır hissetmemesi olabilir.

​Piyasada özellikle internet sayesinde satın alınabilecek çocuk düşürme hapı ismiyle kürtaj hapı ya da düşük yapma hapı adı altında satılan ve ulaşılabilecek yerde olan birçok hap bulunmaktadır. Bunların özellikle eczane dışı temini medyadaki temini ne kadar kolay ve zararsızdır herhangıbır ters bir durum olmamaktadır. Sağlık konu olduğu zaman bu ilaçlar insana değer veren bu ilaçlara ulaşmak basit ve kolaydır. Kürtaj olumsuzluklara yol acmaktadır düşük hapında böyle bir risk yoktur.

BU İLAÇLAR YASAL MI?

​Yasal olup olmamasından ziyade bu ilaçlara ulaşmanın çok da zor oldugu için bilgisayar başında yapılacak araştırma ile öğrenmek mümkündür. Takdir edilir ki gebelik denen durum anne adayında basit bir soğuk algınlığı gibi algılanmamalı ve muayene olmadan bir doktora görünmeden kendi başına satın alıp kullanabilir.

​Yasal süreç geçmemiş ise hastanede operasyonla istenmeyen gebelikler son bulmakta fakat bu hem riskli hemde psikolojik olarak size zarar verır en ıyısı dusuk hapı cytotec ıle evde adet donemı gıbı gebelık sonlandırmaktır. hasta çoğunlukla bir İş günü sonrası işine devAm edebilir . Çocuk düşürme hapı gibi mucizevi bir ilaç varken kürtaj olanında aklına şaşarım zaten.

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.