En kolay bebek düşürme yöntemi

En kolay bebek düşürme yöntemi olarak akla gelen ilk yöntem düşük yaptıran ilaçlar gelmektedir.Düşük hapı rahim ağzını açar ve böylece hiçbir şey yapmadan düşük yapmış olursunuz. Düşük hapı FDA sağlık bakanlıgı tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ülkemizde Gold Group olarak uzman doktorlarımız tarafından düşük hapı 1000 hasta üzerinde denenmiş ve sonuçları yukarıdaki Doktorlarımızın Uygulama Sonuçları sayfasına girerek okuyabilirsiniz.Düşük hapının anneye hiçbir yan etkisi zararı yoktur.12.haftaya kadar uygun ilaçlara kulanıldıgı takdirde herhangibir problem yaşamadan düşük yapabilirsiniz.12.haftadan sonraki gebeliklerde profesyonel ürünler ve bilgi gerekmektedir.

Eğer sizinde istenmeyen bir gebeliğiniz var ise ve bunu kimseler duymasın istiyorsanız düşük hapı tam size göre bir düşük yapma yöntemidir.Düşük hapı siparişini sitemizdeki numarayı arayarak tedarik edebilirsiniz.Ürün kullanımı boyunca nasıl kullanılacagı hangi durumda ne yapılacagı alanında uzman kişilerimiz tarafından tarif edilmekte ve yardımcı olunmaktadır.

Şu unutulmamalıdırki ilkel yöntemlerle düşük yapayım derken bir çok anne kendine zarar vermiştir.İstenmeyen gebeliğinizi sonlandırmanın 2 yolu vardır 1 düşük hapı 2 kürtaj bunun dısında hiçbir şekilde gebeliğinizi sonlandıramazsınız…

Düşük hapları, kürtaj hapı hamileliği sonlandırmak isteyen bayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor.Bunda hamile kalanların yaşının küçük olması, kimseye haber vermek istememeleri mahremiyet gibi etmenler önemli oluyor.

düşük hapı tarlusal yasmin hapı gibi haplarla karıştırılmamalı tarlusal ve yasmin adet söktürücü haplardır yani gebe birisi bu ilaçları içerse hiçbir etkisi olmaz.

Cytotec düşük hapı ile evde kendi başınıza düşük yapabilirsiniz.Kullanım süresi boyunca destek hattımızdan yardım isteyebilirsiniz.Düşük işlemi adet döneminizden biraz daha fazla ağrılı ve kanamalı gerçekleşmektedir.

 

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

En kolay bebek düşürme yöntemi için 4 cevap

 1. Suzan der ki:

  1 hafta boyunca 5 kilo sogan yedim düşük yapar dediler ama yapmadı neyseki düşük ilacıyla düşüğü yaptım bebek düşürme yöntemleri felan hikaye tek etkili yöntem cytotec düşük ilacı

 2. Suzan der ki:

  Yeliz hanımcım hapi kullanmaya baslayali 2 bucuk saat oldu ama hala kanamam yok.birde hapi emmek midemi bulandirdi ve kustum ne yapmm gerekiyo.toz haline getirip icsem faydasi olur mu

  • cytotec der ki:

   Genelde ağrı ve kanama 2.dozdan sonra başlamaktadır..Toz haline getirerekte kullanabilirsiniz

 3. Sevval der ki:

  Evde bebek düşürmek için bu ilacı kullanabilirmiyim acaba ?

Yorumlar kapalı.