Cytotec misoprostol kullananlar

revatio suspension price Cytotec misoprostol düşük hapı kullananların yorumlarını sitemizde bulunan kullanıcı yorumları kısmından okuyabilirsiniz.Cytotec düşük için kullanılan tek ilaçtır.bu ilaç türkiyede bulunmamaktadır yurtdısından getirilmektedir ve sadece pfizer firması üretmektedir bu firma haricinde üretim izni olan firma yoktur.Ürünün resmini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Cytotec kullananların yorumları sitemizde mevcuttur.

 

SERDAR GONCA

BEN TAVSİYE EDİYORUM CYTOTEC İLACINI EŞİM İÇİN ALDIM SONUÇ GERÇEKTEN BAŞARILI.

AİŞE Sabinova

Ben bu sabah 10 da kullandım 2 tablet yuttum bır saat arayla da ıkı tane fitil olark kullandım. Adet sancısı gıbı sancım var. Ama asırı miğdemmm bulanıyor. Kanama başladı bıraz bıraz. Sonucu aktarırım

Kullanıcılardan gelen bu tür yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.ürünün teslimatı konusunda sitemizdeki numaralardan uulaşarak siparişini verebilirsiniz.Ürünün kullanımını ilacı kullanmaya başlarken destek hattını arayarak nasıl kullanacagınızı öğrenebilir kullanım talimatı isteyibilir veya destek alabilirsiniz.Cytotec ilacı 12. haftaya kadar tek basına yeterli olmaktadır fakat 12.haftayı geçen gebeliklerde ise takviye ilac kullanılmalıdır bu konuda destek hattı yardımcı olacak ve uygun dozda ilacı ayarlayacaktır.

Cytotec misoprostolun sahtesi bulunmamaktadır elimizde sürekli ürün bulunmaktadır sitemizde kendi çekimimiz ilacın resmi mevcuttur.Düşük hapı alıp kullanan kişilerden diğer kullanacak kişileri bilgilendirmek amacıyla sitemize yaşadıkları deneyimi anlatmaları için özel bölüm açılmıştır bu bolumden kullanıcı yorumlarını okuyabilir yaşadıgınız deneyimleri anlatabilirsiniz..

Ülkemizde istenmeyen gebelikler 10. haftaya kadar yasal olarak kürtaj yapılabilmektedir.fakat cytotec ile 12.haftaya kadar sonlandırabilirsiniz.Daha büyük gebeliklerde ise ek ilaç kullanılması gerekmektedir.Cytotec düşük hapının en iyi özelliği ise doğal yollardan düşük yapmanızı sağlamasıdır. Bayanların istemedikleri durumlar da gebeliği sonlandırma da bu ilaç dünya üzerinde en çok kullanılan ilaçlardan biridir.Çoğu bayanlar istenmeyen hamilelik durumunda kimseyle durumunu paylaşmadan gebeliğini bu ilaçla sonlandırabiliyorlar.

 

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Cytotec misoprostol kullananlar için 2 cevap

  1. Metin güleç der ki:

    Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik testlerde silik 2.çizgi beliriyordu hemen yeliz hanımdan destek aldık ürünü kullandık 3 gün sonra test yaptık çizgi kaybolmus bu kadar kolay olacagını düşünmemiştim.

  2. Müsteri der ki:

    Ayşe hanım sizin gebeliğiniz kaç haftalıktı?

Yorumlar kapalı.