Bebek düşürme yöntemleri

Bebek düşürme yöntemleri ile gebelik sonlandırma düşük hapı ile yapılmaktadır.Düşük hapı tek başına 12.haftaya kadar olan gebelikleri sonlandırmaktadır.12.haftadan sonraki gebelikleri için ise ek ilaçlar gerekmektedir.Düşüğün sağlıklı ve güvenli bir şekilde sonlandırılması için gebeliğin haftası önemlidir ilaç tedavisi ile düşük yapmak için gebeliğin haftasına göre ilaç kullanmak gerekmektedir.

Düşük hapı ile bebek düşürme 50 den fazla ülkenin onayladıgı en güvenilir hatta kürtajdan bile daha güvenilir en kolay bebek düşürme yöntemlerinden biridir.Düşük hapı dısında bebek düşürme yöntemi yoktur. Bunun dışında sağlığınızı hiçe sayarak, kolaya kaçıp kulaktan dolma bilgiler ile kendinize zarar verecek şeyler yapmamanızı öneriliriz.

İstenmeyen bir gebeliğiniz var ise öncelikle gebeliğin haftasını netleştirin bunu son adet tarihinden itibaren hesaplamanız yeterli olacaktır daha sonrasında sayfamızdaki numaralardan ulaşarak düşük hapı sipariş edebilirsiniz.Ürün elinize ulaştıgında kullanımı için arayıp destek alabilirsiniz.