Bebek düşürme hapı

Bebek düşürme hapı

Hayati bakımlardan risk teşkil eden gebelikler başta olmak üzere, herhangi bir sebepten dolayı gebeliğini sonlandırmak isteyen kadınların eğer tıbbı ortamlarda düşük yapma imkânları yok ise ve düşük hapı arayışı içindelerse başvuracakları bir alternatif cytotec düşük ilacı tercih edilebilir seçenek olacaktır. Cytotec dusuk hapi avrupadaki ulkelerin cogunda saglik kuruluslari tarafindan kullandirilmaktadir kurtajin tehlikeli ve insan psikolojisinda derin yaralar actigini soyleyen avrupa saglik konseyi kurtajin sadece zorunlu durumlarda yapilmasi istenmeyen gebeliklerde cytotec kullanilmasi karari alinmistir.fakat ulkemizde nufusu artirmak icin bu ilac turkiyede satilmamakta basbakanin 3 cocuk cikisiyla urun yasaklandi hatta o donemler kurtajida yasaklamaya kalktilar halk ayaklaninca 10 hafta siniri getirerek onunda onune gecildi siyasi sebepler ve nufus artisi ulkemizde bayan sagligi ve psikolojisinden onde gelmekte maalesef bunun icin cytotec ilacini yurtdisindan tedarik ederek istenmeyen gebeligi olan kisilere yardimci oluyoruz.sitemizde bulunan resimlerimizi incelerseniz ilac uzerinde yabanci yazilari gorebilirsiniz.

 Cytotec kullanımı neticesinde gebeliği bebek düşürme hapı sonlandıracak düşüğün gerçekleşme ihtimali %100 dur. Bu sonuc 9 ila 12 saat icinde alinmaktadir Ancak Cytotec düşük hapı eczanelerde satılmaz. Yurt dışından getirtilerek internet ortamında satılan bir üründür. Bu düşük ilacının satışı yasadısi bir durumdur.

Cytotec Kullanımı Düşüğü Nasıl Gerçekleştirir?

Cytotec kullanımı, rahim kasılmalarına neden olur. Ortaya çıkan kasılmalar rahim ağzının genişlemesiyle rahimdeki mevcut bebek artık rahim içerisinde tutunamaz ve böylece düşük süreci başlar. 8 haftaya kadar olan gebeliklerde adet donemi gibi daha buyuk gebeliklerde ise adetten biraz daha fazla agri sanci ve kanama olur.

Hapın alımından sonraki bebek düşürme hapı düşük süreci kişiden kişiye değişen saat sürelerinden sonra ağrılı kramplar, bulantı, ishal, kusma ve normal adet döneminde gelen kan gelmesiyle birlikte başlar ve gebelik sonlanır. Cytotec’in kullanımı sonucugörülen süreç, doğal düşük bebek düşürme yöntemleri süreciyle benzerlik gösterir. Böyle bebek düşüren hap bir durum yaşanması halinde  Cytotec kullanımı . İlacın kullanımı esnasında kesinlikle alkol alınmamalıdır. Cytotec kullanmaya karar vermeden önce

Cytotec Kullanımının bebek düşürme etkisi

Kürtaj psikolojisi yaşatmaz, Kürtaj masasına yatmaya gerek kalmaz, cerrahi bir müdahale olmaksızın gebelik sonlanır. Mahremiyet avantajı sağlar, Anestezi kullanımına gerek olmaz, son derece ekonomiktir, gizli bir şekilde gebelik sonlandırılabilir, enfeksiyon riski yaşatmaz.

Bu yazı Bebek düşürme yöntemleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.