Bebek düşüren haplar

Bebek düşüren haplar 2010 lu yıllarda ıstem dısı gebe kalan kadınların cocuk düşürmek için en cok tecıh edılen cytotec dusuk hapını kullanmasıyla yaygınlaşmış ve bilinmeye başlamıştır. Kullanım talimatına gore içildiğinde anne karnındakı gebelıgın dusmesını saglayan bu hap esas olarak rahımagzının acılmasını saglamaktadır boylelıkle anne rahmındekı gebelik tutunamaz ve kayarak vajınal yoldan cıkara dusuk ıslemı gerceklesır bebek dusurme yolları olarak ılkel yollara kesınlıkle basvurulmamalıdır.bu tür yontemler eski cehalet devrınde kalmıstır modern yollar ıse cytotec gıbı dusuk hapı kullanmak veya doktora gıderek cerrahı mudahale yanı kurtaj yaptrımaktır bu ılacta bır nevı kurtaj hapı diye duymus olabilirsiniz.

Bazı bilinçsiz hamile kalan bayanlarda kan donduran çoçuk düşürme yöntemleri duyuyoruz sabun sokma askı sokma kola dökme gibi bunlar saglıgınıza ciddi derecede zarar verecegı gıbı gebeliğinizide düşürme sakın bu yontemlere basvurmak gibi bir hata yapmayınız. Eğer istenmeyen bir gebeliğiniz var ise sizde kürtaj hapı kullanarak bu gebeliğinize son verebilirsiniz öncellikle gebeliğinizin haftasını kesınlestırıpnsıtemızdekı bılgılerı detaylıca okuduktan sonra sıpatıs hattımızı arayara cytotec sipariş edebilirsiniz. Düşük hapınsize hiçbir yan etki veya zarar vermez bu hap tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Düşük hapı siparişi için sitemizdeki numarayı arayabilir veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz, sitemizdeki düşük hapı kullanıcı yorumlarını okumayıda ihmal etmeyiniz…

Bu yazı Bebek düşürme yöntemleri kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bebek düşüren haplar için 1 cevap

  1. Berfin der ki:

    gebeliğimi sonlandırmak istiyorum bu ilaç ne kadar etkili

Yorumlar kapalı.